Részletek a munkahelyről

Lakatos

Cég neve: STEIGER SRL
Tevékenység helye: Nagykároly, Szatmár megye, Románia
Szükséges tapasztalat: 2-5 év, 5 év fölött
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidős munkaszerződés
Jelentkezési határidő: 2024-05-31
Ukrán állampolgárok is jelentkezhetnek

Leírás

A nagykárolyi székhelyű Steiger KFT a következő munkakörbe keres munkatársakat:
- Gépgyártásban és épület-acélszerkezet gyártásban jártas, komoly szakmai háttérrel rendelkező lakatosokat, akik műszaki dokumentáció alapján önálló munkavégzésre, egyedi darabok összeállítására képesek.

Amit kérünk
- tanulási és fejlődési szándék a fémmegmunkálás terén;
- becsület, szorgalom és megbízhatóság;
- technikai beállítottság, kézügyesség.

Amit kínálunk
- egy műszakos munkavégzés;
- szállítás biztosítása;
- modern munkakörülmények
- hosszútávú és biztos munkahely;
- továbbképzés.

Érdeklődni az alábbi elérhetőségeken is lehet:
- 0749 113 716-es telefonszámon és Whatsappon
personal@steiger.ro email címen
- A Facebook-on: steigersrl
- A www.steiger.ro oldalon
- Illetve személyesen a cég nagykárolyi telephelyén.

Egyéb juttatások

Étkezési jegyek