Részletek a munkahelyről

CNC gépkezelő

Cég neve: STEIGER SRL
Tevékenység helye: Nagykároly, Szatmár megye, Románia
Szükséges tapasztalat: 2-5 év, 5 év fölött
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidős munkaszerződés
Jelentkezési határidő: 2024-05-31
Ukrán állampolgárok is jelentkezhetnek

Leírás

Nagykárolyi cégünkhöz (10 km-re a magyar-román határtól) keresünk tapasztalattal rendelkező új munkatársakat következő CNC gépeinkhez:
- MECOF Dynamill - 3+2/5 tengelyes (Heidenhain 640) 12000x4000x1500[mm]
- MECOF 260 - 3+2 tengelyes (Heidenhain 430) 12000x3000x3500[mm] (meglévő)
- NCT FBE3000 - 3 tengelyes (NCT 201) 3000x1000x1500[mm] (meglévő)
- EMCOMILL 1200 - 3 tengelyes (Heindenhain 620) 1200x610x500[mm] (hamarosan)
- EMCO MM750 - 3+2 tengelyes (Heidenhain 620) 750x610x500[mm] (hamarosan)
- NCT MM760 - 3 tengelyes (NCT 201) 760x430x460[mm]

Amit kérünk
- tanulási és fejlődési szándék a fémmegmunkálás terén;
- becsület, szorgalom és megbízhatóság;
- technikai beállítottság, kézügyesség;
- szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk
- egy műszakos munkavégzés;
- szállítás biztosítása;
- modern munkakörülmények;
- hosszútávú és biztos munkahely.