Detalii despre locul de muncă

Electrician mentenanță

Nume companie: ALU MENZIKEN SRL
Punct de lucru: Medieșu Aurit, Satu Mare, România
Studii minime: 11 clase / Școală profesională
Experiență necesară: Oricare
Tip contract: Contract de muncă cu normă întreagă
Termen limită: 2024-06-03

Descriere

Ne dorim alături de noi, într-o echipă de succes, viitori colegi cu entuziasm și plăcerea performanței într-o industrie specială.

Atribuții:
- Urmărește funcționarea echipamentelor, raportează anomalii/ nerespectarea parametrilor normali de funcționare
- Realizează intervenții la sistemele electrice: reparații minore, alte lucrări în conformitate cu procedurile interne ale companiei
- Realizează inspecții/verificări periodice ale instalațiilor electrice, recomandări pentru activități preventive de mentanență
- Efectuează toate lucrările cu un înalt simț de responsabilitate

Cerințe:
- Calificare de electrician
- Experiență profesională în mentanență echipamentelor de joasă tensiune
- Constituie un avantaj experiență anterioare în producție sau linii automatizate
- Spirit de echipă

Beneficii:
- Șansa de a lucra într-un mediu de lucru modern, profesionist, organizat
- Pachet salarial atractiv (salariu, bonusuri și alte beneficii)
- Transportul asigurat
- Oportunitatea de dezvoltare profesională

Mai multe informații la telefon: 0749047630.