Detalii despre locul de muncă

Personal - industria ambalajelor flexibile din material plastic

Nume companie: PLASTICA SRL
Punct de lucru: Satu Mare, Satu Mare, România
Experiență necesară: Oricare
Cunoștințe lingvistice necesare: Engleză
Cunoștințe informatice necesare: Microsoft Office
Tip contract: Contract de muncă cu normă întreagă
Termen limită: 2024-06-03

Descriere

Compania satmareana PLASTICA SRL angajeaza, pentru industria ambalajelor flexibile din material plastic:

Conditii:

1. SEF SECTIE PRODUCTIE

-Studii superioare tehnice (Politehnica, Chimie)

-Vechime: minim 5 ani in conducerea unei echipe de lucru

-Limba Engleza

-Cunostinte in Pachetul Microsoft Windows

2. TIPOGRAFI

-Absolventi de profesionale sau liceu in domeniul tipografic

-Experienta minim 3 ani (Tipar, Ofset, Flexo, Roto)

3. MECANIC INTRETINERE UTILAJE

-Experienta in repararea si intretinerea utilajelor

-Studii medii de specialitate (Scoala profesionala, liceu)

-Vechime minim 3 ani

4. OPERATORI PRODUCTIE (femei/barbati)

-Absolventi de scoli profesionale sau liceu

-Experienta in productie minim 1 an

-Cei interesati vor intra intr-un proces de pregatire (de perfectionare) la locul de munca

5.INGINER CHIMIST (LABORANT)

-Vechimea constituie un avantaj

6. ELECTRICIAN

Plastica SRL Satu Mare este cea mai moderna fabrica de profil din Romania, datorita investitiilor majore in tehnologie performanta si utilaje de ultima generatie. Compania noastra este mereu in cautare de oameni talentati, dedicati si profesionisti, care sa fie dornici de o cariera de succes in acest domeniu.

Cerinte minime:

- Proactiv, abilitati de lucru in echipa, usurinta de a invata ceva nou;

- Cunostinte de operare pe calculator;

- Vedere / stare de sanatate buna, distingere culori, dexteritate;

- Atentie la detalii, dorinta de a invata continuu, indemanare;

- Seriozitate si interes fata de locul de munca;

- Loc de munca cu norma intreaga;

- Cunostintele de limba engleza reprezinta un avantaj.

Responsabilitati:

- Indeplinirea sarcinilor de munca;

- Mentinerea curateniei in aria de lucru si de productie;

- Respectarea datelor tehnice, instructiunilor de lucru, programului de productie, programului de lucru;

- Asigurarea si verificarea calitatii produselor.

Beneficii:

- Instruire teoretica si practica la locul de munca;

- Pachet salarial atractiv;

- Se asigura decontarea transportului pe raza orasului Satu Mare.

Daca iti doresti sa faci parte din echipa noastra, aplica direct la acest anunt, sau trimite CV-ul tau la adresa de e-mail de pe website-ul companiei noastre. De asemenea, CV-urile se pot depune personal la sediul nostru din Satu Mare, Parc Industrial Sud, nr. 2, la secretariat, de luni pana vineri, intre orele 08:00 si 17:00. Pentru mai multe informatii, te rugam sa ne contactezi la numarul de telefon afisat la acest anunt.